akvarel
13 x 8 cm
Signatura: M. Zezula 80
7 x 9,5 cm
Signatura: Petr Dillinger
16 x 11,5 cm
Signatura: J. Weiser
16,5 x 10 cm
Signatura: S. Vymětal
19 x 12 cm
Signatura: L. Rusek
20 x 13,5 cm
Signatura: V. Kotasová
21 x 18 cm
Signatura: P. Kotas
21 x 14,5 cm
Signatura: D. Janoušek
14 x 10 cm
Signatura: J. Grmela
20,5 x 15 cm
Signatura: Grmelová 79
19 x 10 cm
Signatura: Bělohlávek 79
rytina do plexi
24 x 17 cm
Signatura: Beran
19,5 x 15,5 cm
4,8 x 5,8 cm
Signatura: v tisku EF
20,5 x 17 cm
litografie
18,5 x 7,5 cm
Signatura: Liesler 78
litografie
10,5 x 8 cm
Signatura: T. Bím
litografie
10,5 x 8 cm
Signatura: T. Bím
10 x 26 cm
Signatura: v tisku A. Born
litografie
12 x 6,5 cm
Signatura: Kamil Lhoták 78
11 x 9,5 cm
Signatura: v tisku K. Lhoták
9 x 11,5 cm
Signatura: v tisku Kamil Lhoták 81
litografie
10,5 x 7 cm
Signatura: Liesler 76
7 x 5 cm
Signatura: nečitelně