1952
13 x 18 cm
Signatura: In. Šramánek 52
litografie 79/100
15 x 13,5 cm
Signatura: K. Beneš 77
barevná litografie 34/120
16 x 21 cm
Signatura: Ctirad Stehlík 79
litografie
11 x 9,5 cm
Signatura: Liesler
lept 52/55
18,5 x 14,5 cm
Signatura: Antonová 78
litografie
11 x 20 cm
Signatura: K. Svolinský
12 x 11 cm
15,5 x 15,5 cm
kresba tužkou, akvarel
10 x 7 cm
Signatura: FH 45
barevná litografie
31,5 x 25 cm
Signatura: Olga Čechová
barevná litografie
30 x 22,5 cm
Signatura: N. Syntecká 1974
13 x 9,5 cm
Signatura: Grmelová 73
barevný litnoryt 6/200
24 x 17,5 cm
Signatura: Jaroslav Šváb
barevná litografie
25 x 18 cm
Signatura: Vl. Suchánek 74
barevná litografie 6/200
26 x 18,5 cm
Signatura: M. Houra 74
barevná litografie
22 x 18,5 cm
Signatura: Jiří Bouda 74
barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: Liesler 74
1921
litografie
14 x 11 cm
Signatura: O. Lasák 21
1921
litografie
14 x 11 cm
Signatura: O. Lasák 21
1921
litografie
14 x 11 cm
Signatura: O. Lasák 21
1921
litografie
14 x 11 cm
Signatura: O. Lasák 21
1921
litografie
14 x 11 cm
Signatura: O. Lasák 21
1921
litografie
14 x 11 cm
Signatura: O. Lasák 21
1921
litografie
14 x 11 cm
Signatura: O. Lasák 21