barevná litografie
30 x 19 cm
serigrafie ručně kolorovaná
30 x 21 cm
Signatura: M. Troup PF 1973
6 x 7 cm
Signatura: J. A. Švengsbír
ocelorytina
6 x 8 cm
Signatura: Švengsbír J.
ocelorytina
9 x 5 cm
Signatura: JAŠ
ocelorytina
17 x 9 cm
Signatura: nesignováno
ocelorytina
16,5 x 9 cm
Signatura: nesignováno
ocelorytina
17 x 9 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13,5 x 8 cm
Signatura: M. Š.
16,3 x 12,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
10 x 7,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1898
9,5 x 6,6 cm
Signatura: M. Švabinský 1898, v tisku
18,5 x 6,5 cm
Signatura: K. Svolinský
12,5 x 5 cm
Signatura: K. Svolinský
kombinovná technika 12/60
17,5 x 13 cm
Signatura: K. Šafář
kombinovná technika 17/120
11,5 x 6,5 cm
Signatura: J. Šerých 77
kol. 1900
akvarel
16 x 6 cm
Signatura: Schloser
kol. 1900
akvarel
19 x 9,5 cm
Signatura: M. D.
kol. 1900
akvarel
24 x 14 cm
Signatura: W
kombinovná technika
18 x 6,5 cm
Signatura: K. Oberthor 63
barevná litografie
12 x 12 cm
Signatura: Seydl
berevná litografie
11 x 11,5 cm
Signatura: Seydl
litografie
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Sklenář 71
13 x 9 cm
Signatura: AS