akvarel, tužka, papír
43,5 x 26 cm
Signatura: PN V. Hejna
původní lept
14,5 x 13,5 cm
Signatura: M. Švabinský
monotyp
40 x 32 cm
Signatura: PD Old. Hamera 99
litografie
12 x 19 cm
grafický list kombinovaný 128/200
33 x 23,5 cm
Signatura: PD Kolíbal 93
litografie
11,5 x 20 cm
litografie
12,5 x 19 cm
grafický listkombinovaný 7/80
25,5 x 17,3 cm
Signatura: PD A. Brunovský 1980
litografie 42/100
24 x 16 cm
Signatura: V. Sivko 70
serigrafie 60/200
12,5 x 18,5 cm
Signatura: A. Born
grafický list kombinovaný 7/80
25 x 17,2 cm
10 x 10,5 cm
19 x 13,5 cm
Signatura: Janoušek 90
18 x 11,5 cm
Signatura: V. Komárek
2004
tužka, pastel
16,5 x 13 cm
Signatura: DU Adriena Šimotová 2004
20,5 x 14 cm
Signatura: Janoušek
litografie
23 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
olej, karton
32 x 47 cm
Signatura: PD Fr. Myslivec
litografie
21 x 15 cm
Signatura: Švabinský v tisku
11,5 x 8,5 cm
Signatura: Jiří Slavík 41
olej, karton
23 x 35 cm
Signatura: LD St. Hudeček
vernis mou
27 x 36,5 cm
Signatura: PD Josef Vajc
13,5 x 9 cm
vernis mou
29 x 35,5 cm
Signatura: PD Josef Vajc