olej, lepenka
100 x 70 cm
Signatura: V. Radimský
olej, plátno
85 x 59 cm
Signatura: Jar. Malínský 45
kresba tužkou, papír
29 x 18 cm
Signatura: Matal 46
monotyp
38 x 28,5 cm
Signatura: Istler 65
linoryt, 32/100
40 x 23,5 cm
Signatura: Ota Janeček 1963
1935 - 40
olej, plátno
85 x 75 cm
Signatura: R. Jelínek
olej, překližka
27,5 x 24 cm
Signatura: Liesler 94
40. léta
olej, překližka
35 x 35 cm
Signatura: nečitelná
40. léta
malba tuší, karton
29 x 20 cm
Signatura: St. Menšík
17. stol.
olej, plátno
76,5 x 59 cm
Signatura: nesignováno
malba tuší
29 x 23 cm
Signatura: Willi Nowak
1946-47
olej, plátno
32 x 35 cm
Signatura: značeno vzadu tužkou J. John
1961-62
glazovaná pálená hlína
v. 27 cm
Signatura: nesignováno
olej, malířská lepenka
50 x 66 cm
Signatura: Škrobánek
olej, karton
20 x 28 cm
Signatura: V. Držkovic 66
olej, lepenka
27 x 35 cm
Signatura: T. F. Šimon
22,5 x 28,5 cm
Signatura: Weirauch
olej, plátno, lepenka
36 x 50 cm
Signatura: F. Zikmund
grafický list, kombinovaná technika 8/50
34,5 x 49 cm
Signatura: D. Chatrný 62
akvarel
30 x 44 cm
Signatura: Lev 45
1912
20 x 41 cm
Signatura: Hanuš Schwaiger 1922
fotografie
37,5 x 27,5 cm
Signatura: nesignováno
1922
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: J. Písecký
olej, plátno
25 x 36 cm
Signatura: A. Zeman