akvatinta
34 x 39 cm
Signatura: monogramem TFŠ
barevný nátisk
31,5 x 30 cm
76,5 x 51 cm
Signatura: M. Švabinský
serigrafie 12/100
48 x 37,5 cm
Signatura: Mžyk Josef 1975
serigrafie 21/40
65,5 x 47 cm
Signatura: Vl. Preclík 75
serigrafie 30/35
50 x 39,5 cm
Signatura: Jankovič 80
litografie
63 x 45 cm
Signatura: v tisku J. Beran 39
51,5 x 45 cm
Signatura: Ota Janeček
49 x 51 cm
Signatura: M. Houra 76
litografie
54 x 43 cm
Signatura: P. Roučka 78
42 x 36 cm
Signatura: Stano Dusík v tisku
62 x 45 cm
Signatura: J. Chudomel 96
42 x 37 cm
suchá jehla 11/30
50 x 62,5 cm
Signatura: F. Burant 1991
akvarel, tuš
93,5 x 57,5 cm
Signatura: monogramem
litografie 137/200
20,5 x 10 cm
Signatura: Roučka
17,5 x 11,5 cm
Signatura: I. Ouhel 2000
14 x 9,5 cm
Signatura: M. Vavro
litografie
53,5 x 40 cm
Signatura: v tisku Renoir
1907
lept (2. stav)
32 x 39,5 cm
Signatura: v tisku monogramem TFŠ
32 x 43,5 cm
Signatura: Burant
autorský list
37 x 25,5 cm
Signatura: Vaca 67
42 x 29,5 cm
Signatura: V. Rožánek
dobový hlubotisk
54,5 x 36 cm