litografie
26,6 x 19,6 cm
Signatura: nesignováno
litografie
26,5 x 19,6 cm
Signatura: nesignováno
litografie
26,6 x 19,8 cm
Signatura: nesignováno
10 x 10 cm
Signatura: v tisku PV.
litografie
27 x 12 cm
Signatura: Josef Paleček
litografie 147/200
22 x 10 cm
Signatura: Pacovská 71
19,3 x 15 cm
Signatura: v tisku OM
litografie 175/200
15 x 10 cm
Signatura: A. Lamr 99
17,6 x 11,6 cm
Signatura: Konůpek
17,5 x 11,5 cm
Signatura: Konůpek
lept 39/50
10 x 10 cm
Signatura: L. J. Kašpar
kamenorytina, litografie
26,2 x 19,1 cm
Signatura: v tisku C. B.
kamenorytina, litografie
26,2 x 19 cm
Signatura: v tisku C. B.
kamenorytina, litografie
26,2 x 19 cm
Signatura: v tisku CB
kamenorytina, litografie
26,2 x 19,1 cm
Signatura: v tisku CB
19,3 x 11,7 cm
Signatura: nesignováno
20,3 x 15,8 cm
Signatura: nesignováno
18,5 x 9,7 cm
Signatura: nesignováno
21,7 x 14,8 cm
Signatura: nesignováno
16,7 x 9,6 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13 x 7 cm
Signatura: Bím
hlubotisk
17x 30 cm
Signatura: v tisku Kupka
litografie
22 x 32 cm
Signatura: J. Chudomel
15,8 x 11,2 cm
Signatura: v tisku F. K.