15,8 x 11,2 cm
Signatura: v tisku F. K.
kamenorytina
23,4 x 18,3 cm
Signatura: C. Bouda
kamenorytina
23,5 x 18,5 cm
Signatura: C. Bouda
kolorovaná litografie
25 x 17 cm
Signatura: Valter 78
litografie, kamenorytina
20,6 x 14,3 cm
Signatura: V. Fiala
litografie, kamenorytina
20,5 x 14,2 cm
Signatura: V. Fiala
litografie
21,2 x 14,8 cm
Signatura: A. Born
litografie
21,3 x 14,7 cm
Signatura: K. Beneš 80
14,5 x 9,5 cm
Signatura: V. Komárek
litografie 36/100
17 x 22,5 cm
Signatura: M. Rittstein 77
litografie 36/100
18 x 22,5 cm
Signatura: M. Rittstein 77
litografie
23 x 16 cm
Signatura: nesignováno
litografie
14 x 21 cm
Signatura: nesignováno
litografie
14 x 21 cm
Signatura: nesignováno
litografie
14 x 21 cm
Signatura: nesignováno
15 x 8 cm
Signatura: O. Kulhánek
13,5 x 8,5 cm
Signatura: K. Lhoták
11,5 x 9 cm
Signatura: K. Lhoták
12 x 7,5 cm
Signatura: nesignováno
13 x 9 cm
Signatura: nesignováno
13 x 9 cm
Signatura: nesignováno
12,7 x 8 cm
Signatura: A. Mikulka
fokalk
10 x 7 cm
Signatura: Miloš Koreček 1988
fokalk
10 x 7 cm
Signatura: Miloš Koreček 87