barevná litografie 80/180
13 x 24 cm
Signatura: Jiří Bouda 98
kolorovaný linoryt 13/95
21 x 5,5 cm
Signatura: Arna Juračková 91
serigrafie na stříbrné folii 80/200
67 x 99 cm
Signatura: v tisku Rauschenberg
komb. technika
22,3 x 12,4 cm
Signatura: Škarohlíd
komb. technika
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
komb. technika
22,2 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
komb. technika
22 x 12,5 cm
Signatura: Škarohlíd
sítotisk
91 x 91 cm
Signatura: nesignováno
2003
barevná litografie
10,6 x 10 cm
Signatura: Jiří Bouda 03
sítotik
80 x 80 cm
Signatura: nesignováno
mezottinta 20/50
10,4 x 6,8 cm
Signatura: Mir. Bravenec 99
sítotisk
58 x 53 cm
Signatura: nesignováno
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Škarohlíd 1963
sítotisk
89 X 58 cm
Signatura: nesignováno
2004
barevný linoryt
18,2 x 8 cm
Signatura: L. Rusek 2004
15 x 8 cm
Signatura: A. Grmelová 95
84 x 59 cm
Signatura: v tisku Tapies
9 x 8 cm
Signatura: nesignováno
10,5 x 8,1 cm
Signatura: V. Toman
litografie
65 x 49 cm
Signatura: v tisku Esteve
barevná litografie
7,5 x 8 cm
Signatura: Matouš
barevná litografie
20 x 13 cm
Signatura: v tisku VF
sítotisk
68 x 68 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
20 x 12 cm
Signatura: v tisku VF