litografie
20,5 x 14 cm
Signatura: CB
litografie
20,5 x 14 cm
Signatura: CB
17 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
16 x 22 cm
Signatura: nesignováno
13 x 8 cm
Signatura: V. Sivko
15 x 11 cm
Signatura: Liesler
17 x 9,5 cm
Signatura: Liesler 82
litografie
19 x 8,5 cm
Signatura: Liesler 66
litografie
16,5 x 12 cm
Signatura: M. Švabinský
20,5 x 14 cm
Signatura: Janoušek
serigrafie 11/100
18,8 x 18,8 cm
Signatura: Sýkora
19 x 13,5 cm
Signatura: Janoušek 90
19 x 13,5 cm
Signatura: Janoušek 90
19 x 13,5 cm
Signatura: Janoušek 90
19 x 13,5 cm
Signatura: Janoušek 90
19 x 13 cm
Signatura: M. Slezák 1977
21 x 14 cm
Signatura: L. Rusek 78
19,7 x 12,2 cm
Signatura: Janoušek
dřevoryt 37/230
16,5 x 10 cm
Signatura: Dalibor Chatrný 65
dřevoryt 62/100
23,4 x 17,5 cm
Signatura: Hartinger 78
18 x 16,5 cm
Signatura: Houra78
18 x 11,5 cm
Signatura: Halla
dřevoryt 10/200
16 x 9,6 cm
Signatura: Hadač 58
12 x 11 cm
Signatura: Grmelová 78