14 x 10 cm
Signatura: Oldřich Kulhánek 97
litografie
12,2 x 18,4 cm
Signatura: Poličanský 98
11 x 15 cm
Signatura: v tisku K. Lhoták 87
8,5 x 19,6 cm
Signatura: Ivan Kováčik
litografie 35/130
10,3 x 14,8 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1980
dřevoryt 11/26
10,5 x 14,8 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1997
17,5 x 10 cm
Signatura: V. Komárek
15,5 x 8,5 cm
Signatura: V. Komárek
litografie
7,5 x 11,3 cm
Signatura: Jana Reinerová
litografie
13,5 x 9 cm
Signatura: K. Oberthor 74
litografie
9 x 11,5 cm
Signatura: K. Oberthor 81
litografie
10 x 7 cm
Signatura: L. Jiřincová
25 x 16 cm
Signatura: Jan Želibský
24 x 18 cm
Signatura: Valter K.
litografie
22 x 16,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
22 x 16,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
22 x 14,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
21 x 15 cm
Signatura: nesignováno
litografie
9,5 x 12,5 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
litografie
18,5 x 12,5 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
14 x 10,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
litografie
14,5 x 10,5 cm
Signatura: J. Šerých
litografie
26,7 x 19,6 cm
Signatura: nesignováno