17 x 14 cm
17 x 14 cm
17 x 14 cm
22 x 12 cm
Signatura: Anderle
akvarel, pastel
46 x 30,5 cm
Signatura: Hejna
30 x 21 cm
Signatura: nečitelně
akvarel
14,5 x 23,5 cm
akvarel
18,5 x 14,5 cm
Signatura: J. Prokop
akvarel
38,5 x 49 cm
Signatura: W. Prigge
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Istler 94
16,5 x 9 cm
Signatura: Švengsbír 72 v tisku
16,5 x 9 cm
Signatura: Švengsbír 78 v tisku
litografie 136/180
17 x 15,5 cm
Signatura: Liesler 93
lept, autorský tisk
8 x 6 cm
Signatura: R. Michal
11 x 7,5 cm
Signatura: O. Kulhánek 1973
lept, aut. tisk
6 x 8 cm
Signatura: R. Michal
lept 91/120
10,5 x 9 cm
Signatura: Istler 95
lept aut. tisk
8,5 x 7,5 cm
Signatura: J. Anderle 53
litografie
33,5 x 45 cm
litografie
31 x 42 cm
Signatura: nečitelně
lept 6/11
36 x 24 cm
Signatura: Vejražková Eva 82
barevná suchá jehla
29,5 x 22,5 cm
Signatura: Janoušek 92
17,5 x 29 cm
lept 14/90
32,5 x 21,5 cm
Signatura: Zdeněk Fuksa 85