litografie 23/100
19 x 23,8 cm
Signatura: M. Rittstein 77
lept 28/60
12 x 19,8 cm
Signatura: V. Komárek
lept 41/100
11 x 7,2 cm
Signatura: L. Kuklík 1980
litografie
15 x 9,6 cm
Signatura: J. Jíra
komb. grafika 63/150
12,5 x 7,7 cm
Signatura: Karel Demel 98
litografie 75/160
18,3 x 28,5 cm
Signatura: Karel Nepraš 1992
a
1
Signatura: a
lept 28/60
18 x 23,2 cm
Signatura: istler 28/60
lept 18/40
13,2 x 8,3 cm
Signatura: istler
lept 18/40
13,2 x 8,3 cm
Signatura: istler
grafika 58/89
12 x 14,5 cm
Signatura: monogramem JK
18 x 12,5 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 94
14,5 x 13 cm
Signatura: Králík 93
akvatinta 37/100
21,5 x 9,5 cm
Signatura: Čepelák 1992
18 x 14 cm
Signatura: L. Guderna 1998
50. léta
kresba pastelem
21 x 27,5 cm
Signatura: L. Smrčková
lept 75/78
11,5 x 8,5 cm
Signatura: Istler 96
18 x 12 cm
Signatura: Jaroslav Sůra 96
18 x 12 cm
Signatura: Jaroslav Sůra 96
18 x 12 cm
Signatura: Jaroslav Sůra 96
13,5 x 9,5 cm
Signatura: KS
litografie
11 x 15 cm
Signatura: Šalamoun 74
litografie
19,5 x 13,5 cm
Signatura: ŠM 55
litografie
23,5 x 17,5 cm
Signatura: nesignováno