13 x 9 cm
Signatura: Fr. Hudeček
litografie
10 x 6 cm
Signatura: J. Z. 20 v tisku
litografie
9,5 x 6,5 cm
Signatura: J. Z. v tisku
litografie
16 x 14,5 cm
Signatura: J. Z. 20 v tisku
6 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno
9,5 x 12,5 cm
Signatura: F. Gross
grafický list
13,5 x 9 cm
Signatura: nesignováno
lept 26/65
7,6 x 4,8 cm
Signatura: K. Šafář
lept 50/90
8,8 x 4,6 cm
Signatura: K. Šafář
lept 26/65
7,6 x 4,5 cm
Signatura: K. Šafář
lept 26/65
8 x 4,5 cm
Signatura: K. Šafář
lept 26/65
7,5 x 4,7 cm
Signatura: K. Šafář
20,5 x 17 cm
Signatura: nesignováno
akvarel
20,5 x 15,5 cm
Signatura: Istler
reliéf - zlacení
21,5 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
grafický list kombinovaný
15 x 21 cm
Signatura: SH
22 x 15 cm
Signatura: nesignováno
20,5 x 16 cm
Signatura: nesignováno
litografie
28 x 20 cm
Signatura: M. Švabinský, v tisku
litografie
25 x 18,5 cm
litografie
23 x 16 cm
Signatura: nesignováno
litografie
26 x 19,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
26 x 19,5 cm
Signatura: Švabinský M. v tisku
23,5 x 15,5 cm
Signatura: Zd. Mézl