litografie
9 x 12,5 cm
Signatura: Kamil Lhoták 1972
olej, plátno
84 x 125 cm
Signatura: PD G. Macoun
mědirytina
10 x 3 cm
Signatura: C. Bouda
13,5 x 16 cm
Signatura: T. F. Šimon
kombinovaná technika, tempera, tuš, pastel, karton
100 x 70 cm
Signatura: DU I. Ouhel 96
litografie
11 x 17 cm
Signatura: C. Bouda
11 x 8,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
olej, plátno
70 x 76 cm
Signatura: PD K. Jílek 59
lept 129/160
12 x 8 cm
Signatura: Istler 96
lept 149/180
12 x 8,5 cm
Signatura: Istler 97
kombinovaná technika, čínský papír
61,5 x 100 cm
Signatura: PD VII. 88 Schmidt
olej, lepenka
31 x 61 cm
Signatura: PD Karel Hodr
7 x 10,5 cm
Signatura: N. P. 79
litografie 6/200
11 x 7,5 cm
Signatura: K. Beneš 82
litografie
10,5 x 7 cm
Signatura: Jiří Bouda 92
akvarel, tuš
45 x 32 cm
Signatura: PD Načeradský 79
litografie
13,5 x 7,5 cm
Signatura: Jiří Bouda 78
10,5 x 10,5 cm
Signatura: N. P. 1979
serigrafie 77/150
44,5 x 45 cm
Signatura: PD Sýkora 96
9,5 x 9,5 cm
Signatura: N. P. 1978
krasba pastelem
62 x 44,5 cm
Signatura: LD Em Frinta 2.II.62
litografie
15 x 6 cm
Signatura: Seydl
litografie
9 x 7 cm
Signatura: Seydl
12 x 7,5 cm
Signatura: F. K. v tisku