10,5 x 13,5 cm
Signatura: Jar. Stretti - Zamponi
barevná zinkografie
11,5 x 6 cm
Signatura: nesignováno
litografie
8,3 x 5 cm
Signatura: nesignováno
barevný lept 51/100
13,5 x 8,5 cm
Signatura: K. Šafář
10,5 x 7,5 cm
Signatura: H
8 x 6 cm
Signatura: V. Špála
6 x 5,5 cm
Signatura: V. Špála
dvoubarevná litografie
9 x 6,5 cm
Signatura: nesignováno
4 x 4 cm
Signatura: nesignováno
8,5 x 7 cm
Signatura: nesignováno
7,5 x 4 cm
Signatura: nesignováno
3,7 x 7 cm
Signatura: nesignováno
6,2 x 4,5 cm
Signatura: PV
12 x 11 cm
Signatura: PV
9,5 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná zinkografie
15 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
11 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno
bervená litografie
26,5 x 19,5 cm
Signatura: nesignováno
bervená litografie
27,5 x 20 cm
Signatura: nesignováno
bervená litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: VF
bervená litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: VF
bervená litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: VF
barevná litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: VF
lept 181/200
17,5 x 12 cm
Signatura: K. Souček 97