kombinovaná technika na skle
48 x 46 cm
Signatura: PD PM 72
13 x 8 cm
Signatura: J. Vodrážka
12 x 7,5 cm
Signatura: J. Vodrážka
dřevěná plastika
výška 103 cm
Signatura: WIKI
litografie
14 x 16 cm
litografie
14 x 21 cm
litografie
14 x 18 cm
50 x 73 cm
Signatura: LD Karel Souček 77
originální dekalk
21 x 14 cm
kombinovaná technika, tempera, tuš
54 x 69 cm
Signatura: na rubu Cundrla 79
litografie
17 x 8,5 cm
Signatura: Škarohlíd 1995
kombinovaná technika na skle
23,5 x 21,5 cm
Signatura: PD P. M.
litografie
17 x 10,5 cm
litografie
17 x 10,5 cm
2000
reprodukce obrazu s originálním zásahem
11,5 x 7,5 cm
Signatura: Hodný
kol. r. 1935
kresba uhlem
42,5 x 59 cm
Signatura: PD AP
5,5 x 6,5 cm
7,5 x 6,5 cm
52 x 41 cm
Signatura: LD P. Kotík 46
lept s akvatintou
10,5 x 8,5 cm
Signatura: P. Sukdolák, PF 99
10 x 8,5 cm
olej, lepenka
40 x 58 cm
Signatura: PD K. J. Sigmund
1918
7 x 7 cm
5 x 6 cm
Signatura: AM