olej, plátno
50,5 x 38 cm
Signatura: FTŠ
grafický list 33/36
60 x 40 cm
Signatura: Mžyk Josef 1975
kresba, tuš
35,5 x 25 cm
Signatura: Kolíbal 1999
tuš, pastel, akvarel
31 x 26,5 cm
Signatura: Jan Bauch
1927-1935
27 x 37 cm
Signatura: Josef Čapek 1927 - 35
23,5 x 39,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1934
1998-1999
koláž
23 x 17 cm
Signatura: Horníček
koláž
22,5 x 17 cm
Signatura: Horníček
grafický list
22 x 36 cm
Signatura: V. Sivko 47
25,5 x 28,5 cm
Signatura: Emanuel Ranný 1988
1951
olej, karton
Signatura: F. Krejčí
17,8 x 33,5 cm
44 x 30 cm
Signatura: E. M.
26,5 x 41 cm
Signatura: Kaláb 36
39 x 70 cm
Signatura: V. Sychra 36
litografie
30 x 21 cm
Signatura: Süsser
litografie
29 x 37 cm
Signatura: Süsser
akvarel
44 x 30 cm
Signatura: Jambor
1906
38 x 56 cm
Signatura: A. Frolka 1906
lept, akvatinta
24,5 x 9,7 cm
Signatura: M. Jiránek
tuš, akvarel
28 x 42 cm
Signatura: Alois Moravec 42
kresba tužkou, pastelem
30,5 x 22,5
Signatura: V. Držkovic, 31, Paris
lept 5/35
38 x 20 cm
Signatura: Oldřich Kulhánek 1968
33 x 30 cm
Signatura: L. Parma 1930