koláž
18,5 x 16 cm
9,5 x 6,5 cm
Signatura: J. Z.
13 x 18,5 cm
Signatura: J. Ullman 1920
14 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno
olej, lepenka
26 x 31,5 cm
Signatura: Jambor 1920
koláž
31,5 x 20,5 cm
Signatura: vzadu J. K. 91
koláž
31 x 20,5 cm
Signatura: vzadu J. K. 91
koláž
31 x 20,5 cm
Signatura: vzadu J. K. 91
litografie
24 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský
barevná litografie
30 x 22 cm
Signatura: Jan Pešák
litografie
24 x 17,5 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
22 x 31,5 cm
Signatura: J. Kaiser
akvarel, tuš
20 x 12 cm
Signatura: Kamil Lhoták 1976
koláž
22,5 x 16 cm
Signatura: Horníček
litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
23 x 32,5 cm
Signatura: B. Valdauf
7 x 5 cm
20,5 x 15 cm
Signatura: F. Hudeček 45
20,5 x 18,5 cm
akvarel, tužka
30 x 25 cm
kvaš
59 x 59 cm
Signatura: Michal 17.VI.99
kvaš, ruč. papír
59 x 59 cm
Signatura: Michal 17.VI.99
kvaš, ruč. papír
58 x 59 cm
Signatura: Michal 17.VI.99
olej na plátně
57 x 45 cm
Signatura: Osk. Heller 30