fotolitografie
64 x 64 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
20 x 13,5 cm
Signatura: v tisku VF
barevná litografie
20 x 13 cm
Signatura: v tisku VF
barevná litografie
20 x 12,5 cm
Signatura: v tisku VF
sítotisk
73,5 x 57 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: v tisku VF
sítotisk
63 x 76 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
20 x 14 cm
Signatura: v tisku VF
barevná litografie
20 x 13 cm
Signatura: v tisku VF
litografie
67 x 55,5 cm
Signatura: v tisku Alex Katz
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: v tisku CB
barevná litografie XCVI/CL
53,5 x 40 cm
Signatura: v tisku Renoir
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: v tisku CB
sítotisk 41/80
45 x 35,5 cm
Signatura: G. Lamers 90
11 x 8 cm
Signatura: Olga Vychodilová
10,5 x 9 cm
Signatura: Jan Hladík 1988
grafický list
64 x 42 cm
Signatura: v tisku Labisse
barevná litografie 119/250
49 x 40 cm
Signatura: v tisku Renoir
tuš, kvaš
26,5 x 14 cm
Signatura: Bím
barevná litografie
66,5 x 54 cm
tuš
27 x 9,5 cm
Signatura: Bím
sítotisk
51 x 27 cm
Signatura: v tisku Vasarely