16 x 10,5 cm
Signatura: J. Šerých 82
16 x 10,5 cm
Signatura: J. Šerých 82
6,5 x 12,5 cm
Signatura: Reynek
litografie
13,5 x 9 cm
Signatura: A. Matasová
olej, dřevěná deska
87 x 57 cm
Signatura: PD Otto Peters
11,5 x 8,5 cm
Signatura: Ky v tisku
litografie
2x 9 x 6 cm
Signatura: Vodrážka
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Škarohlíd 1990
54 x 54 cm
Signatura: DU R. Mašata
kombinovaná technika, akryl
70 x 49 cm
Signatura: PD EB
litografie
12,5 x 19 cm
litografie
11,5 x 19 cm
litogrfie
13 x 19 cm
olej, plátno
66 x 47 cm
Signatura: LD Koutský 44
7,5 x 4 cm
Signatura: Tichý 53 ?
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: LD Kars 35
litografie 22/200
13,5 x 10,5 cm
Signatura: Kaiser
fotografie 40/99
10 x 7 cm
Signatura: Miloš Koreček 1988
1912
litografie
46 x 32 cm
Signatura: PD M. Švabinský
20 x 9,5 cm
Signatura: A. Nečasová
15 x 10 cm
15 x 10 cm
tempera, vrypy, karton
49 x 69 cm
Signatura: PD K. Souček 72
15 x 10 cm