12,8 x 8 cm
Signatura: Kamil Lhoták
kol. 1940
olej, tempera, karton
50 x 65 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
70. léta
olej, lepenka
55 x 46 cm
Signatura: PD Istler
1951
olej na kartonu
22 x 27 cm
Signatura: nesignováno
40. léta
olej na kartonu
22 x 27 cm
Signatura: Pavel Šimon
olej, lepenka
30 x 42 cm
Signatura: LD A. Fišárek 34
1915
olej, karton
27,5 x 21,5 cm
Signatura: T. F. Š.
50. léta
olej, plátno
62 x 48 cm
Signatura: LD Poncar
1952
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: A. Moravec 52
olej na kartonu
27 x 35 cm
Signatura: Pavel Šimon 49
kol. 1920
akvarel, karaton
30,5 x 42 cm
Signatura: Lexa
22 x 12,5 cm
Signatura: Anderle
kol. 1910
kresba tužkou, papír
25,5 x 20,5 cm
Signatura: nesignováno
kol. 1910
kresba tužkou na papíře
17 x 21,5 cm
Signatura: nesignováno
kol. 1910
kresba tužkou na papíře
20 x 26,5 cm
Signatura: nesignováno
kol. 1910
tužka na papíře
22 x 16 cm
Signatura: nesignováno
14 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Anderle
1975-6
akvarel
10,5 x 10 cm
Signatura: MR
akvarel
21 x 8,5 cm
Signatura: MR
akvarel
9,5 x 12,5 cm
Signatura: MR
akvarel, tuš
18 x 17 cm
Signatura: MR
kol. 1920
akvarel, kraton
43 x 31 cm
Signatura: Lexa
1915
akvarel, karton
25 x 44,5 cm
Signatura: Lexa 1915
1914
akvarel, karton
28 x 41 cm
Signatura: Lexa 1914