litografie
9,8 x 5 cm
Signatura: Liesler
litografie
4,5 x 7 cm
Signatura: Liesler
litografie
7,5 x 9 cm
Signatura: Liesler 79
suchá jehla 87/100
8 x 11,3 cm
Signatura: A. Antonová 97
lept 10/150
14,7 x 9,7 cm
Signatura: J. Pileček 99
suchá jehla 17/25
12,7 x 10 cm
Signatura: K. Vysušil 93
25,5 x 17 cm
litografie 3/200
15 x 12 cm
Signatura: K. Beneš 91
7,2 x 5,7 cm
Signatura: L. Jiřincová
14,3 x 8,5 cm
litografie
10,3 x 6,6 cm
Signatura: L. Jiřincová
serigrafie 190/200
11 x 12 cm
Signatura: Hořánek 81
litografie
14 x 14,5 cm
Signatura: v tisku CB
18,2 x 12 cm
Signatura: v tisku Z. J.
8,5 x 14,5 cm
Signatura: seydl
17 x 10 cm
Signatura: seydl
tuš
8,5 x 6,7 cm
Signatura: Bím
litografie 19/183
21 x 17 cm
Signatura: V. Bláha 79
kol. r. 1920
akvarel
18,5 x 22 cm
Signatura: Lexa
tuš
22 x 17 cm
Signatura: Vl. Mirvald 86
1649
dobový hlubotisk
16 x 12 cm
tuš, koláž
16 x 21,5 cm
70. léta
grafický list e.a. VIII/XXI
6 x 18 cm
Signatura: Anderle
monotyp
8 x 8 cm
Signatura: Č. J. 95