litografie
17 x 13 cm
litografie
17 x 13 cm
litografie
28 x 19 cm
litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: C. B.
litografie
23 x 19 cm
Signatura: C. B.
litografie
22 x 16 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
27,5 x 15 cm
Signatura: Troup
litografie
25 x 19 cm
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Ed. Milén
34,5 x 27,5 cm
Signatura: J. Váchal
grafický list
34 x 25,5 cm
Signatura: Valter K. 88
litografie
26,5 x 17 cm
Signatura: Svolinský
barevný grafický list
23 x 19,5 cm
Signatura: nečitelně
grafický list
23 x 17 cm
Signatura: Konůpek
rytina
15 x 12 cm
Signatura: v tisku Glanz
grafický list
23 x 16 cm
Signatura: K. Šafář
16 x 13,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
18,5 x 12,2 cm
Signatura: Mario Stretti
20,8 x 14,2 cm
Signatura: v tisku J. S.
kresba perem
16,7 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
mědirytina
13 x 9,6 cm
Signatura: v tisku H. Grotius
mědirytina
15,4 x 9,7 cm
Signatura: v tisku Balzar
rytina
14,8 x 9,2 cm
Signatura: v tisku A. C. F.
rytina
17,5 x 9,8 cm
Signatura: v tisku C. G. Neftler