olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: O. Kerhart 1925
plastika, terakota
13,3 x 24,5 cm
Signatura: K. Dvořák
1938-1939
olej, plátno
41 x 56 cm
Signatura: PD J. Bauernfreund
olej, plátno
48 x 32 cm
Signatura: PD foltýn 40
2x tužková kresba
14 x 9 cm, 10 x 14,5 cm
Signatura: PD LZ 46
kresba pastelem
37 x 25 cm
Signatura: LD K. Souček 47
litografie 81/200
10,2 x 7,4 cm
Signatura: Emil Kotrba 1975
litografie
11,8 x 9 cm
Signatura: Emil Kotrba 1957
litografie 110/200
10,2 x 7,4 cm
Signatura: Emil Kotrba 1975
8,9 x 12
Signatura: A. J. Alex
barevná litografie
28 x 20,4 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
28 x 20,4 cm
Signatura: nesignováno
1913
linořez
5,6 x 10,8 cm
Signatura: František Bílek
linořez
9 x 10 cm
Signatura: F. Kubišta
linořez
9,6 x 10 cm
Signatura: F. Kubišta
litografie
14,5 x 17,7 cm
Signatura: Em. Ranný 71
litografie
13,3 x 16,5 cm
Signatura: Em. Ranný 1971
komb. technika
12,8 x 13 cm
Signatura: Em. Ranný 1969
10,3 x 14,5 cm
Signatura: Em. Ranný 1974
12 x 15,5 cm
Signatura: Em. Ranný 76
10,4 x 13,7 cm
Signatura: Em. Ranný 74
9,5 x 8 cm
Signatura: Em. Ranný 68
17 x 24,8 cm
Signatura: A. J. Alex
grafický list
17 x 21,5 cm
Signatura: Fran. Kubišta