originální fotografie
17 x 23 cm
Signatura: autorské razítko
1913
olej, plátno
52,5 x 68,5 cm
Signatura: G. Macoun 13
olej, plátno
73 x 97 cm
Signatura: V. Procházka
olej, lepenka
23 x 19 cm
Signatura: J. N.
komb. technika
9,5 x 20,5 cm
Signatura: R. Fila
akvarel
19 x 26 cm
Signatura: nečitelně
16,5 x 21 cm
Signatura: V. Držkovic, Paris 30
kresba pastelem
13,5 x 11 cm
Signatura: Kamil Lhoták 82
grafický list, kombinovaná technika 8/50
66 x 55 cm
Signatura: Jaroslava Pešicová
olej, plátno
40 x 50,5 cm
Signatura: M. Holý 36
froasáž
50 x 40 cm
terakota
v. 31 cm, š. 22 cm
Signatura: J. Obrovský
sádrová plastika
v. 19 cm, š. 33,5 cm
Signatura: V. Makovský
bronz, mramorový sokl
v. 42,5 cm
Signatura: Kavan
olej, lepenka
39 x 45,5 cm
Signatura: Špitník
pastel, barevné křídy
62 x 90 cm
Signatura: J. Grus
tuš
37 x 19 cm
Signatura: Zívr 1979
originální fotografie
8 x 10 cm
Signatura: autorské razítko
originální fotografie
10,3 x 7,2 cm
Signatura: vyraženo Drtikol Praha 1928
5,5 x 4 cm
Signatura: Albín Brunovský 1984
11,5 x 8,5 cm
Signatura: K. L. 65
11,5 x 7 cm
Signatura: V. Zykmund 46
11 x 15 cm
Signatura: v tisku Preissig
litografie
10 x 20 cm
Signatura: K. Oberthor 89