litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský, v tisku
litografie
22 x 14,5 cm
barevná litografie
14,5 x 29 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
16 x 11 cm
Signatura: F. K.
1909
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: PD J. Král 1909
16 x 11 cm
Signatura: F. K.
dřevoryty
16 x 11 cm
Signatura: F. K.
rytina
29 x 17 cm
Signatura: M. Vindišová
olej, plátno
95 x 123 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 33
litografie
23,5 x 19 cm
Signatura: Vojt. S 56
23 x 14,5 cm
olej, překližka
37,5 x 27 cm
Signatura: Rudolf V. Špillar 1933
23 x 15 cm
grafický list - ofset
22 x 14 cm
Signatura: PD V. Komárek
23,5 x 14,5 cm
aa
1
Signatura: a
23,5 x 15 cm
litografie
29,5 x 22 cm
Signatura: PD L. Jiřincová 44
15,5 x 10 cm
Signatura: Jan Paroubek
13 x 7,5 cm
Signatura: B. Kozina
propalovaná koláž, kresba fixem
45 x 33 cm
Signatura: PD Věra Jan. 86
14 x 11 cm
Signatura: AR
litografie
21 x 29 cm
Signatura: Troup