12 x 7,5 cm
Signatura: F. K. v tisku
novotisk fotografie
13 x 10,5 cm
Signatura: slepotiskem Sudek
2000
autorská fotografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: A. Janovský
1911
akvarel, lepenka
58 x 42 cm
Signatura: PD Jambor 1911
ocelorytina
11 x 7 cm
Signatura: Švengsbír
13 x 8,5 cm
Signatura: L. Kuklík 1997
1903
olej, plátno
48 x 63,5 cm
Signatura: PD Camill Stuchlík 1903
olej, plátno
50 x 41,5 cm
Signatura: nezjištěno
2004
14 x 9 cm
Signatura: Adriena Šimotová 2004
2004
14 x 9 cm
olej, překližka
40 x 44 cm
Signatura: PD Strážnický 44
2004
14 x 9 cm
mědirytina
17 x 11 cm
Signatura: K. Svolinský
litografie
15 x 10,5 cm
Signatura: M. Švabinský
akvarel, karton
22 x 33 cm
Signatura: PN M. Netík 47
10,5 x 8 cm
Signatura: Tichý
15 x 9 cm
grafiecký list
9 x 8 cm
barevná litografie
47 x 30 cm
Signatura: PD Matal 45
8 x 6,5 cm
Signatura: Toyen v tisku
15 x 11,5 cm
15 x 9,5 cm
tempera, lepenka
33 x 22,5 cm
Signatura: PD Schneiderka Al.
15 x 7 cm