kol. 1990
kolorovaná suchá jehla
17,5 x 13 cm
Signatura: DU Boštík
24,5 x 22 cm
Signatura: T. F. Šimon
39 x 32,5 cm
Signatura: V. Silovský
kolorovaná suchá jehla
17,5 x 13 cm
Signatura: DU Boštík 92
1933-5
ofsef
26 x 36 cm
Signatura: Josef Čapek 1933-5
1932-5
26 x 32 cm
Signatura: Josef Čapek 1932-5
kol. 1990
kolorovaná suchá jehla
17,5 x 13 cm
Signatura: DU Boštík
suchá jehla 14/30
54 x 66 cm
Signatura: Jaroslav Vožniak 77
olej, sololit
69 x 73 cm
Signatura: Maxa
kol. 1990
kolorovaná suchá jehla
17,5 x 13 cm
Signatura: DU Boštík
kol. 1949
olej, plátno
41 x 56 cm
Signatura: PD J. Bornfriend
tempera
61 x 45,5 cm
Signatura: J. Grus
tempera
58 x 41 cm
Signatura: J. Grus
olej
48,5 x 68 cm
Signatura: J. Bureš 1946
1935-40
olej, lepenka
60 x 48 cm
Signatura: PD Veris
tempera, lepenka
48 x 36 cm
Signatura: nesignováno
kol. 1930
olej, plátno
60 x 59 cm
Signatura: PD V. Stříbrný
olej, plátno
57,5 x 69 cm
Signatura: PD K. Jílek 66
olej na skle
23 x 57 cm
Signatura: nenalezena
litografie
29 x 38,5 cm
Signatura: Majerník 44
olej, plátno
57 x 48,5 cm
Signatura: PD Emil Schovánek 1936
akvarel, tužka
28 x 23 cm
Signatura: L. Šaloun
20 x 28 cm
Signatura: Allo Moravec 66
kol. 1950
olej, plátno
60 x 48 cm
Signatura: PD Poncar