1913
16 x 13 cm
12,5 x 9,8 cm
16,5 x 11 cm
16,5 x 11 cm
kamenorytina, litografie
26 x 19 cm
Signatura: C.B.
litografie
23,5 x 17,5 cm
litografie
23,5 x 17,2 cm
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
21 x 15 cm
Signatura: v tisku Švabinský 30
13 x 9,6 cm
litografie
27,5 x 20,2 cm
Signatura: v tisku M. Švabinský
24 x 16 cm
Signatura: Jaroslav Sůra 96
1850
kresba tužkou, karton
17 x 21,5 cm
Signatura: značeno AP
1906
olej, plátno
58,5 x 49 cm
Signatura: Štolovský 06
1870 - 72
kresba tužkou, karton
49 x 38 cm
Signatura: A. Chittussi Wien
1900
olej, plátno
40,5 x 51 cm
Signatura: M. Votrubec
23,7 x 16 cm
Signatura: Jaroslav Sůra 96
23,8 x 15,8 cm
Signatura: Jaroslav Sůra 96
litografie
14,2 x 21,3 cm
litografie
14,5 x 21,3 cm
litografie
14,5 x 21,3 cm
litografie
14,5 x 9 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 49.
litografie
14,5 x 9 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 49
1918 - 22
olej, lepenka
41 x 55 cm
Signatura: J Ullmann