kresba perem
31 x 20 cm
Signatura: na rubu značeno Karel Svoboda
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
49 x 33 cm
Signatura: značeno PD pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
kresba tužkou, karton
19,5 x 28,5 cm
Signatura: na rubu značeno Ant. Mánes
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
II. série 10 barevných leptů
17,8 x 20 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
33 x 28 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
akvarel, karton
19 x 15,5 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
15,5 x 11,5 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
akvarel, tužka, karton
13,5 x 21 cm
Vyvolávací cena: | 1 400 Kč |
akvarel, karton
27 x 24,5 cm
Signatura: značeno PD Ant. Mánes
Vyvolávací cena: | 1 900 Kč |
24 x 17 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
33 x 20 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
kol. r. 1928
olej, lepenka
28,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD V. Špála
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 38 cm
Signatura: sign. PD Mousson
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
suchá jehla 25/50
12 x 7,5 cm
Signatura: V. Komárek
litografie
20,5 x 15 cm
Signatura: Daniela Benešová 89
litografie 4/200
16 x 8 cm
Signatura: K. Beneš 96
litografie 164/200
13,5 x 10,5 cm
Signatura: K. Beneš 95
litografie 59/130
18 x 16 cm
Signatura: K. Beneš 99
litografie
31 x 22 cm
Signatura: M. Rittstein
litografie
31 x 22 cm
Signatura: M. Rittstein
litografie
29 x 22,5 cm
Signatura: M. Rittstein
40. léta
lept 23/50
10 x 15 cm
Signatura: Istler
15 x 11 cm
Signatura: K. Válová 96
11 x 15 cm
Signatura: K. Válová