litografie
29,5 x 17 cm
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 15 cm
Signatura: Ed. Milén
a
1
litografie
20 x 16,5 cm
Signatura: Ed. Milén
litografie
21 x 15 cm
Signatura: Ed. Milén
kamenorytina s litografií
24 x 17 cm
Signatura: CB
kamenorytina s litografií
24 x 17 cm
Signatura: CB
kamenorytina s litografií
24 x 17 cm
Signatura: CB
kamenorytina s litografií
24 x 17 cm
Signatura: CB
kamenorytina s litografií
24 x 17 cm
Signatura: CB
kamenorytina s litografií
24 x 17 cm
Signatura: CB
26 x 17 cm
Signatura: Mašek
litografie
21 x 15 cm
litografie
21 x 15 cm
litografie
21 x 15 cm
litografie
21 x 15 cm
olej, plátno
69 x 106 cm
Signatura: PD značeno Bukovac
litografie
21 x 15 cm
1917
olej, plátno
124 x 140 cm
Signatura: PD V. Nechleba 1917
litografie
22 x 16 cm
olej, malířská lepenka
36 x 62,5 cm
Signatura: LD Z. Burian 75