kresba tužkou, pero
31 x 40 cm
Signatura: T. F. Š.
1911
měkký kryt
25 x 27 cm
Signatura: T. F. Šimon 1911
1904
tužka
22 x 20 cm
Signatura: nesignováno
22,5 x 24,5 cm
Signatura: A. Mikulka 1974
50. léta
16,5 x 29 cm
Signatura: Pavel Šimon
1911
23 x 17 cm
Signatura: T. F. Šimon 1911
50. léta
pero, akvarel
21 x 14,5 cm
Signatura: P. Š.
50. léta
péro, akverel
14,5 x 21 cm
Signatura: Pavel Šimon
péro, modrá tuš
16 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno
tužka
20,5 x 14,5 cm
Signatura: T. F. Š.
1952
kamenorytina, litografie
20 x 12 cm
Signatura: nesignováno
1918
25 x 17,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1911
21,5 x 16,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1911
22 x 16,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
50.léta
akvarel a tužka
16 x 21,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
1911
13,5 x 21,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1911
uhel
19 x 15 cm
Signatura: nesignováno
1903
uhel
20 x 16 cm
Signatura: F. T. Š. Paris
á 12 x 9 cm
Signatura: J. Pileček 96
2002
lept 50/100
14,5 x 20,5 cm
Signatura: A. Antonová 02
20,5 x 14,5 cm
Signatura: K. Šafář
20,5 x 14,5 cm
Signatura: K. Šafář
lept 46/100
21 x 15 cm
Signatura: J. Kavan
lept 46/100
20,8 x 15 cm
Signatura: J. Kavan