litografie
14,5 x 10 cm
Signatura: F. Němec
litografie
11,5 x 8,5 cm
Signatura: Jan Kotík
barevná kombinovaná technika
12,5 x 13,5 cm
Signatura: Tomáš Švéda
barevná litografie
9,5 x 8 cm
Signatura: Liesler 87
kombinovaná technika 22/50
12 x 7 cm
Signatura: V. Zykmund
10 x 17 cm
Signatura: E & A. Born
19,5 x 10 cm
Signatura: V. Komárek
20,5 x 14,5 cm
Signatura: Klápště 98
16 x 8,5 cm
Signatura: Karel Chaba 83
suchájehla
12 x 9,5 cm
Signatura: F. Burant 1999
11,5 x 9,5 cm
Signatura: Čápová 96
barevná kombinovaná technika
9 x 8 cm
Signatura: P. Sukdolák
barevná litografie 18/100
12 x 10 cm
Signatura: Vlad Suchánek
12 x 9,5 cm
Signatura: Dušan Polakovič 90
9 x 8 cm
Signatura: J. Váchal
6,5 x 5,5 cm
Signatura: PV v tisku
2002
monotyp
21 x 15 cm
Signatura: Jiří Salajka 2002
kresba, kombinovaná technika
29 x 21 cm
Signatura: F. Kyncl 88
akvarel
10 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel
13 x 21 cm
Signatura: Fr. Ronovský
koláž
15 x 10,5 cm
Signatura: V. Jan.
barevná kresba
20 x 10 cm
Signatura: Richar Konvička
14 x 18 cm
Signatura: F. Emler
18 x 9 cm
Signatura: Zbyšek Sion