litografie
13,5 x 10 cm
litografie
13 x 10 cm
11 x 8 cm
Signatura: Cyril Bouda
suchá jehla e. a.
18 x 12,5 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 94
lept 76/78
11,5 x 8,5 cm
Signatura: Istler 96
ocelorytina 3/200
12,5 x 14,5 cm
Signatura: Herčík
strukturovaná grafika
10,5 x 15 cm
Signatura: Koblasa
strukturovaná grafika
12,5 x 13,5 cm
Signatura: Koblasa
litografie
21,5 x 10,5 cm
Signatura: Liesler 85
18 x 13 cm
Signatura: Smetana 84
originální fotografie
6 x 17,5 cm
Signatura: Jappy
akvatinta
16 x 6 cm
Signatura: Viktor Stretti
19 x 14 cm
Signatura: S. Kolíbal 44
5 x 4 cm
originální foografie
9,3 x 6,5 cm
Signatura: Jan Saudek 70
litografie
19 x 12 cm
Signatura: MS v tisku
12,5 x 9 cm
8,5 x 5,5 cm
16,5 x 11,5 cm
Signatura: FM
16,5 x 11,5 cm
Signatura: FM
16 x 11,5 cm
Signatura: FM
akvarel
23,5 x 9 cm
1954
litografie
17 x 21 cm
Signatura: K. Gabriel 54
akvarel
19,5 x 19,5 cm
Signatura: nečitelně