1910
měkký kryt, suchá jehla (N 125)
23,8 x 17,8 cm
Signatura: T. F. Šimon 1910
olej, karton
24,5 x 33 cm
Signatura: Pavel Šimon 1942
1951
olej, karton
21 x 26 cm
Signatura: Pavel Šimon 51
40. léta
olej, plátno
59 x 70 cm
Signatura: :nesignováno
lept 26/40
27 x 22 cm
Signatura: Coubine
akvarel, papír
29 x 25,5 cm
Signatura: K.
20,5 x 24 cm
Signatura: Jož. Uprka
kresba tužkou, papír
26 x 34 cm
Signatura: Jos. Vacke 18/VII 41
19 x 25 cm
Signatura: Ant. Pelc 1923
olej
21 x 15 cm
Signatura: Vítězslav Nezval 1943
barevná litografie
31 x 50 cm
Signatura: Jiroudek 46
23,5 x 14,7 cm
Signatura: nesignováno
1913
pův. dřevoryt
15 x 20 cm
19,5 x 17,5 cm
Signatura: nesignováno
19,5 x 17,5 cm
Signatura: nesignováno
27,5 x 17,5 cm
Signatura: F. Malý 45
litografie
20 x 16 cm
Signatura: F. Muzika 71
17,5 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
pastel, tuš
9,3 x 15,2 cm
Signatura: B. Dvorský
litografie
27,4 x 19,4 cm
30. léta
litografie
27 x 20 cm
30. léta
litografie
27,2 x 19,7 cm
30. léta
litografie
26,7 x 19,8 cm
30. léta
litografie
27,2 x 19,7 cm