litografie
14 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
23,5 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
14 x 11 cm
Signatura: nesignováno
2005
litografie
13 x 9,5 cm
Signatura: J. Válová 05
litografie
23,5 x 10 cm
Signatura: nesignováno
lept 37/120
16 x 14 cm
Signatura: Pavel Sukdolák
akvarel, dřevoryt
21 x 15,5 cm
Signatura: Jenýk Pacák 01
akvarel, dřevoryt
20 x 14,5 cm
Signatura: Jenýk Pacák 01
akvarel, monotyp
10,5 x 10,5 cm
Signatura: Janošek 95
1913
lept, slabá akvatinta
5 x 8 cm
Signatura: M. Švabinský
2000
dřevoryt, hedvábný papír
10 x 26 cm
Signatura: Bonomi 2000
2000
serigrafie 80/200
17 x 27 cm
Signatura: Boris Bělský
10,5 x 6 cm
Signatura: nesignováno
lept30/50
47 x 34,5 cm
Signatura: V. Komárek 90
lept 41/50
44 x 34 cm
Signatura: V. Komárek 89
akvarel, papír
28,5 x 42 cm
Signatura: Foltýn
olej, plátno
80 x 80 cm
Signatura: nesignováno
2002
malba na ptačím peru, tempera
34 x 12,5 cm
Signatura: Sue Brown 2002
grafický list
37,5 x 23,5 cm
Signatura: B. Héroux v desce
sítotisk
97 x 97 cm
Signatura: nesignováno
sítotisk
97 x 97 cm
Signatura: nesignováno
barevné křídy, pastel
21,5 x 30 cm
Signatura: J. Vitoul
olej, malířská lepenka
35 x 24,5
Signatura: Vitoul
barevná litografie 11/20
53 x 46,5 cm
Signatura: Pavel Sukdolák