dřevoryt 62/200
23 x 17 cm
Signatura: Hartinger 78
dřevoryt 10/200
Signatura: Hadač 58
9 x 13 cm
Signatura: Bělohlávek 78
olej, plátno
40 x 30 cm
Signatura: značeno Blažek
19,5 x 15,3 cm
Signatura: Emil Filla
19,5 x 15,3 cm
Signatura: Emil Filla
kol. 1935-8
26 x 39 cm
Signatura: W. N.
19,5 x 15,3 cm
Signatura: Emil Filla
22,7 x 18 cm
Signatura: Emil Filla 37
23 x 16,8 cm
Signatura: Emil Filla, v tisku E. F.
22,8 x 17 cm
17 x 11 cm
Signatura: Jan Zrzavý
lept kombinovaný s akvatintou
16,7 x 16 cm
Signatura: Emil Filla 35, v tisku E. F.
1918
15 x 20,5 cm
Signatura: nesignováno
kol. 1912
perokresba tuší
13,7 x 9,8 cm
Signatura: nesignováno
19 x 15 cm
Signatura: Emil Filla
akvarel, tuš
21 x 30 cm
Signatura: Král
15,8 x 9,8
Signatura: v tisku E. F. 46, Emill Filla
19,5 x 15,3 cm
Signatura: Emil Filla
akryl, karton
59 x 42 cm
Signatura: M. Netík 99
akvarel
23,5 x 34 cm
Signatura: nesignováno
lept, akvatinta
40 x 33,5 cm
Signatura: nesignováno
49,5 x 39,5 cm
Signatura: F. Hradecký 43
akvarel, lepenka
31 x 41 cm
Signatura: Provazník