lept 26/50
19 x 22 cm
Signatura: Naděžda Plíšková 1979
serigrafie 39/50
31,5 x 22 cm
Signatura: Ota Janeček 86
tempera
28 x 37,5 cm
Signatura: nesignováno
tempera
28 x 37 cm
Signatura: nesignováno
39 x 28 cm
Signatura: nesignováno
41,5 x 29,5 cm
Signatura: Sozanský 2001
grafický list 22/40
30 x 21,5 cm
Signatura: nečitelně
grafický list 22/40
30 x 21 cm
Signatura: nečitelně
kolorovaný linoryt 6/30
20,5 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel 99
1906
16,5 x 19,5 cm
Signatura: Kubišta 1906
kol. 1930
olej, lepenka
56 x 44 cm
Signatura: Veris Paris
1906
barevný monotyp
21,5 x 16 cm
Signatura: F Šimon Paris
olej, karton
32 x 50 cm
Signatura: O. Koníček
1925-30
olej, karton
25 x 30 cm
Signatura: L Kuba
kol.1860
olej, plátno
50 x 63,5 cm
Signatura: nenalezena
olej, plátno
65 x 100 cm
Signatura: K. Hofman
olej, překližka
50 x 66 cm
Signatura: Veno Veselý
olej, lepenka
40 x 58 cm
Signatura: K. J. Sigmund
olej, karton
50 x 67 cm
Signatura: Panuška
30. léta
olej, tempera, malířská lepenka
38,9 x 50,3 cm
Signatura: O. Blažíček
olověná plaketa
49,5 x 49,5 cm
Signatura: O. Zoubek
1977-8
olovo
výška 43 cm
Signatura: Zoubek
koláž, chiasmáž, deska
40 x 38 cm
Signatura: JK 85
froasáž, karton
60 x 40 cm
Signatura: LN 6/9/90