33,5 x 45 cm
Signatura: DU V. Janoušek 72
barevná litografie
21 x 14 cm
Signatura: VF
barevná litografie
21 x 14 cm
Signatura: VF
21 x 15 cm
1903
21 x 17 cm
Signatura: TFŠ
asambláž, olejové laky
71 x 56 cm
Signatura: PD V. Nolč
4 x 5 cm
10,5 x 7 cm
olověná plaketa, částečně zlaceno 5/5
35 x 35 cm
Signatura: na rubu O. Zoubek
litografie
22,5 x 16 cm
litografie
22 x 15 cm
sítotisk
91 x 91 cm
kol. r. 1940
8 x 11 cm
kol. r. 1940
8 x 6 cm
sítotisk
100 x 75 cm
sítotisk
59,5 x 59,5 cm
Signatura: v tisku Bill 1972
kol. r. 1940
8 x 5 cm
kol. r. 1940
5 x 10 cm
litografie
19 x 12,5 cm
sítotisk
91 x 91 cm
litografie
18 x 12,5 cm
malířská monografie
litografie
18 x 12,5 cm
12 x 7,5 cm