barevná litografie
26,5 x 20 cm
Signatura: nesignováno
litografie
27 x 20,5 cm
Signatura: v tisku A. P.
litografie
21 x 29,5 cm
Signatura: v tisku F. Srp
litografie
19 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský, v tisku
21,5 x 13 cm
Signatura: nesignováno
21 x 16 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek 1935
21,2 x 15 cm
Signatura: F. Kobliha
12,5 x 7,5 cm
Signatura: nesignováno
11,7 x 7,6 cm
Signatura: v tisku Mucha
9,7 x 15,4 cm
Signatura: nesignováno
15,5 x 9,7 cm
Signatura: nesignováno
12 x 11,2 cm
Signatura: v tisku PV
kolorovaný dřevoryt
8,5 x 13,5 cm
Signatura: Josef Florian
litografie
16,7 x 12,2 cm
Signatura: v tisku M. Švabinský 48
10,5 x 8 cm
Signatura: nesignováno
13 x 8 cm
Signatura: nesignováno
11,8 x 8 cm
Signatura: nesignováno
suchá jehla 19/100
26 x 33,5 cm
Signatura: Antonín Homolka
lept, tužka
26 x 32 cm
Signatura: T. F. Šimon
měkký kryt
38,5 x 23 cm
Signatura: T. F. Š 1919
akvatinta a měkký kryt
31,5 x 42 cm
Signatura: T. F. Šimon
barevná akvatinta
33,5 x 39,5 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, pero
31 x 40 cm
Signatura: T. F. Š.