olej, plátno
54 x 70 cm
Signatura: Zimmer 48
olej, plátno
46 x 65 cm
Signatura: S Havrlík 42
olej, překližka
70 x 85 cm
Signatura: Bedřich Černý 1944
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: F Max
1954
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: F Max
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: F Max
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: F Max
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: F Max
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: F Max
litografie 6/95
33 x 23 cm
Signatura: J. Šerých 90
serigrafie 15/150
27 x 42 cm
Signatura: J. Grus
serigrafie 31/150
26 x 40 cm
Signatura: J. Grus
serigrafie 77/150
27 x 43 cm
Signatura: J. Grus
litografie 70/85
28 x 22 cm
Signatura: J. Šerých 89
litografie 51/150
14,5 x 37 cm
Signatura: Jiří bouda 80
litografie 39/120
14,5 x 52 cm
Signatura: Jiří Bouda 82
dřevořez
25 x 33 cm
Signatura: A Moravec
dřevoryt 112/200
30 x 19,5 cm
Signatura: V Komárek
litografie 117/200
37 x 21 cm
Signatura: V Komárek
lept 40/130
26,5 x 26,5 cm
Signatura: Karel Demel
litografie
24,5 x 34 cm
Signatura: Jan Rambousek
32 x 21 cm
Signatura: Jar. Vodrážka
litografie 11/30
43 x 34 cm
Signatura: M. Rittstein 78
litografie 71/100
23 x 36 cm
Signatura: Naděžda Plíšková 1981