1909-1911
18 x 21,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
17 x 18 cm
Signatura: T. F. Šimon
litografie
21,3 x 14,6 cm
Signatura: Liesler
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: Liesler
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. Bouda
litografie
18 x 12 cm
Signatura: C. Bouda
kamenorytina
20 x 17,5 cm
Signatura: C. Bouda
lept se suchou jehlaou 2/15
19,5 x 15,5 cm
Signatura: J. Vláčil 1959
18,5 x 10,5 cm
Signatura: Zdeněk Fuksa P. F. 1980
olejový dekalk
8 x 15,5 cm
Signatura: Škarohlíd 1986
olejový dekalk
5,5 x 7,2 cm
Signatura: Škarohlíd 1989
akvarel
13 x 7 cm
Signatura: M. Zezula 80
akvarel
12 x 6,5 cm
Signatura: M. Zezula 80
14,5 x 15 cm
Signatura: Vladimír Šindler
dřevořez
5,4 x 6,2 cm
Signatura: Jiří Šindler
dřevořez
15 x 15 cm
Signatura: A. Grmelová
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie
20 x 15 cm
Signatura: P. Roučka
litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: Knobloch
12 x 11,2 cm
Signatura: A. Grmelová 78
24 x 18 cm
24 x 18,5 cm
litografie
21 x 14 cm
Signatura: CB v tisku
14 x 10 cm