kol. 1935
olej, plátno
51 x 59 cm
Signatura: LD Z. Řehořek
olej, plátno
46 x 37 cm
Signatura: Karnai Targa
57 x 73 cm
Signatura: PD K. Souček 80
olej, plátno
46 x 51 cm
Signatura: JD
kol. 1935
olej, lepenka
45 x 53 cm
Signatura: PD Daněk - Sedláček
olej, lepenka
33 x 42 cm
Signatura: M. Rožánková-Drábková
1922
olej, karton
34 x 50 cm
Signatura: PD Cína Jelínek 22
olej, lepenka
31 x 40 cm
Signatura: H. Václavek
2.p. 19.st
olej, plátno
46 x 39 cm
Signatura: Otto Scheuerr
kol. 1938
olejová tempera, karton
40 x 40 cm
Signatura: LD Přeček
olej, plátno
60 x 72,5 cm
Signatura: Jar. Malinský
kol. 1930
olej, lepenka
29 x 38 cm
Signatura: LD Rom. Havelka
16 x 10 cm
Signatura: PD J. Z.
36 x 57 cm
Signatura: TFŠ
1921
17 x 15 cm
Signatura: T. F. Šimon
tempera, tuš, karton
31 x 26 cm
Signatura: PD Endre Nemes
29 x 22,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1905
tužka a barevné tužky
19 x 11 cm
Signatura: TFŠ
kol. 1928
kvaš, sepie, karton
29 x 43 cm
Signatura: PD AP
1909
barevná akvatinta, akvarel
22 x 31 cm
1911
22 x 13,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
1909
tuš
19 x 16 cm
Signatura: nesignováno
kol. 1990
kolorovaná suchá jehla
17,5 x 13 cm
Signatura: DU Boštík
kol. 1990
kolorovaná suchá jehla
17,5 x 13 cm
Signatura: DU Boštík