olej, plátno
36 x 50 cm
Signatura: nesignováno
olej, sololit
100 x 35 cm
Signatura: L. N. Struna
olej, plátno
96 x 70 cm
Signatura: Smetana 60
10,8 x 6 cm
Signatura: nesignováno
olej, plátno
50 x 56 cm
Signatura: F. Max
10,5 x 9 cm
Signatura: nesignováno
9,5 x 8 cm
Signatura: nesignováno
8,5 x 8,5 cm
Signatura: Boštík 71
16 x 12 cm
Signatura: nesignováno
1922
17 x 12 cm
Signatura: V desce Vondrouš Praha 1922
litografie
15,5 x 11,6 cm
Signatura: M. Švabinský 48, v tisku
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nsignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
19,2 x 11,7 cm
Signatura: nesignováno
16,5 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
18,5 x 9,7 cm
Signatura: nesignováno
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno
grafický list
10,5 x 8 cm
Signatura: nesignováno