19 x 13 cm
Signatura: Bělohlávek 78
dřevoryt 83/200
26,6 x 18,3 cm
Signatura: V. Komárek
pálená hlína
v. 38,5 cm
Signatura: Kavan
terakota
v. 23 cm
Signatura: nesignováno
kombinovaná technika 3/8
48,5 x 34 cm
Signatura: Jan Měřička 91
46,5 x 30 cm
Signatura: Troup
fotografie
26,5 x 21 cm
Signatura: nesignováno
malba na skle
31 x 24 cm
Signatura: nesignováno
akvatinta 129/200
33 x 23,5 cm
Signatura: Kolíbal 93
olej, lepenka
49 x 44 cm
Signatura: Hájek 1940
olej, lepenka
44,5 x 33 cm
Signatura: Ed. Světlík
barevné křídy
37,5 x 28 cm
Signatura: Buřival 81
olej, karton
69 x 49 cm
Signatura: nenalezena
olej, tuš, sololit
70 x 45 cm
Signatura: Saudek
olej, sololit
90 x 50 cm
Signatura: nesignováno
email, plátno
100 x 70 cm
Signatura: Kubíček 99
olej, plátno
55 x 50,5 cm
Signatura: P. Šmaha
akryl, olej
30 x 30 cm
Signatura: nesignováno
16,3 x 14,3 cm
Signatura: A. J. Alex
lept 39/100
50 x 40 cm
Signatura: Sozanský 95
2002
serigrafie 17/100
54 x 44,5 cm
Signatura: Jos. Hampl 2002
dřevořez 35/60
47 x 32 cm
Signatura: F. Hodonský 2001
45 x 31 cm
Signatura: D. Janoušek
fotografie
26,5 x 21 cm
Signatura: podpis Jana Romanová