tempera, akvarel, tužka, karton
50 x 69 cm
Signatura: PD J. Grus
15 x 10 cm
15 x 10 cm
litografie
19 x 24 cm
Signatura: M. Holý 71
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: LD Porš Gustav 1920
11 x 9 cm
Signatura: P. Kotas 67
grafický list kombinovaný
52 x 64 cm
Signatura: DU Anderle XXXVI/LIII
litografie
16 x 12,5 cm
Signatura: V. S.
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: CB v tisku
akvarel
60 x 44 cm
Signatura: PD Konůpek 48
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: CB v tisku
olejová tempera
41 x 31 cm
Signatura: LD Fr. Myslivec
litografie
18 x 11 cm
Signatura: CB v tisku
litografie
16 x 12 cm
olej, plátno
65 x 79 cm
Signatura: PD Kolář 1973
19,5 x 13 cm
Signatura: Bělohlávek 75
20 x 12 cm
Signatura: Bělohlávek 76
barevná litografie
31,5 x 30,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
20 x 12,5 cm
Signatura: Bělohlávek 77
litografie
22 x 16,5 cm
Signatura: ŠM 58 v tisku
barevný litografie épr d´artiste
29,5 x 37 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
litografie
23 x 16,5 cm
akvarel, tužka, papír
43,5 x 26 cm
Signatura: PN V. Hejna