40. léta
lept 23/50
8 x 12,3 cm
Signatura: Istler
reliéfní otisk
20 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
reliéfní otisk
20 x 15 cm
Signatura: O. Zoubek
50 stran
21 x 15 cm
Signatura: nesignováno
litografie 63/100
7 x 4,5 cm
Signatura: Milan Entler
barevná suchá jehla 10/120
12 x 10 cm
Signatura: Naděžda Plíšková 1977
litografie
20 x 15 cm
Signatura: D. Benešová 89
litografie 137/200
20,5 x 10 cm
Signatura: Roučka
29,5 x 23,5 cm
Signatura: F. Kobliha
21 x 30 cm
Signatura: T. F. Šimon
25 x 16 cm
Signatura: Mašek 40
21,5 x 15 cm
Signatura: J. Weiser
19,5 x 12,3 cm
Signatura: J. Weiser
18 x 24,5 cm
Signatura: Rabas
18 x 24 cm
Signatura: Rabas
16,7 x 20 cm
Signatura: F. Ketzek
14,5 x 7,5 cm
Signatura: Jaro Beran
litografie
22,5 x 16 cm
Signatura: M. Holý
litografie
24 x 16,5 cm
Signatura: v tisku C. B.
litografie
24 x 16,5 cm
Signatura: v tisku C. B.
litografie 13/80
21 x 15 cm
Signatura: Laštovka
20 x 10 cm
Signatura: Houra
17 x 10 cm
Signatura: Houra
litografie
12 x 7,7 cm
Signatura: O. Kulhánek 77