litografie
6,5 x 14 cm
Signatura: Jiří Bouda 81
litografie
7,5 x 13 cm
Signatura: Milan Entler
litografie
10,5 x 7,5 cm
Signatura: Jiří Bouda 99
litografie
9,3 x 7,6 cm
Signatura: Jiří Bouda 95
14,5 x 9,5 cm
Signatura: J. Pileček
30 x 40 cm
Signatura: Jan Rambousek
42,5 x 27 cm
Signatura: K. Svolinský
20 x 28,5 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek
1933-5
19,2 x 26,2 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek 1933-5
1934-35
19 x 24,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1934-35
1929-5
19 x 25 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek 1929-5
19 x 24,5 cm
Signatura: Josef Čapek
1932-35
19 x 26 cm
Signatura: Josef Čapek 1932-5
22 x 18,5 cm
Signatura: Joža Uprka
kol. 1910
dobový hlubotisk
21,5 x 16,7 cm
Signatura: v tisku Kupka
kol. 1910
dobový hlubotisk
20 x 17 cm
Signatura: Kupka
barevná litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: V. F.
barevná litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: V. F.
barevná litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: V. F.
litografie
22 x 16,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
22 x 16,5 cm
Signatura: Š. M. 58
19 x 22,5 cm
Signatura: A. Macková
12,8 x 11,5 cm
Signatura: A. Mikulka
barevná litografie
26,5 x 19,5 cm
Signatura: nesignováno