suchá jehla 123/200
17,6 x 11,8 cm
Signatura: Olga Čechová 98
litografie
24,5 x 18 cm
Signatura: L. Jiřincová
tuš
8,9 x 5,5 cm
Signatura: monogramem J. Z.
8,2 x 5 cm
Signatura: monogramem J. Z.
7,2 x 4,3 cm
Signatura: monogramem J. Z.
kvaš, tuš
16,3 x 12,3 cm
5,5 x 8,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
20 x 11 cm
Signatura: Matal 48
kresba uhlem
62,5 x 88 cm
Signatura: Miroslav Štolfa 97
28 x 39 cm
Signatura: Toyen 40
29 x 37 cm
Signatura: Toyen 40
27,5 x 41 cm
Signatura: v tisku Toyen 40
29 x 39 cm
Signatura: v tisku Toyen 39
28 x 41 cm
Signatura: v tisku Toyen 39
29 x 37 cm
Signatura: v tisku Toyen 49
olej, malířská lepenka
30 x 70 cm
Signatura: V. Hroch
olej, malířská lepenka
30 x 70 cm
Signatura: V. Hroch
olej, malířská lepenka
30 x 70 cm
Signatura: V. Hroch
1935 - 40
olej, plátno
80 x 56,5 cm
Signatura: Boh. Dvorský
kvaš, vrypy, kresba
18,5 x 26,5 cm
Signatura: Hudeček 1932
1930 - 40
olej, lepenka
26 x 50 cm
Signatura: J. Provazník
olej, lepenka
33 x 25 cm
Signatura: K. Jílek 58
olej, sololit
35 x 25 cm
Signatura: Matal 79
originální fotografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: na rubu autorským razítkem Foto M. Hák